Pominięcie pigułki, opóźnienie 13h

Moją szóstą pigułkę zażyłam z trzynastogodzinnym opóźnieniem. Sześć dni później doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.