Pominięcie tabletki Artilla a ciąża

Witam! Otóż przyjmuje już drugie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Artilla. Pierwsze opakowanie brałam regularnie,a w drugim nie wzięłam tabletki w 4 bądź 5 dniu i w dniu 8. Jaka jest szansa na ciąże czy w ogóle jest jakakolwiek szansa, że mogę być w ciąży? Dodam iż w dniu 9 miałam przez chwilę lekko brązowe plamienie, a w dniu 10 dostałam miesiączki. Dodam iż od miesiąca chodzę bardzo zmęczona, a stosunek ostatni był w dniu 4 od zaczęcia drugiego opakowania tabletek. Dziękuję za odpowiedz.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli doszło do krwawienia menstruacyjnego ciąża jest raczej wykluczona, dla pewności można wykonać test ciążowy.