Pominięcie tabletki Yaz przez 20-latkę

Witam. W piątek zażyłam 5 tabletką yazu o godzinie 21:30, wczoraj zapomniałam o tabletce i dopiero dzisiaj (niedziela) o 10 ją zażyłam. W piątek współżyłam (ok. połnocy). Wiem, że konieczna jest wizyta u lekarza, jestem zapisana na rano na jutro, ale czy ktoś był w takiej sytuacji? Czy martwić się, że jestem w ciąży? Dodam, że tabletki stosuje bez przerwy od 2 lat i zdarzyło mi sie to po raz pierwszy

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje prawdopodobieństwo ciąży ale jest ono raczej niskie. Proponuje kkierować się zaleceniami lekarza badajacego.