Pominięcie tabletki z powodu operacji a dalsze postępowanie

Witam. Biore tabletki antykoncepcyjne. W piątek miałam operacje usuniecia pecherzyka żółciowego. Nie wzielam wtedy tabletki bo nie dalam rady po, potem zamist wziac dwie na raz, bralam pokolei ;/ dzis wystąpił okres. Co robić? Brać tabletki dalej czy odstawić?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem przy której tabletce rozpoczęło skę krwawienie i czy były to tabletki aktywne czy placebo, dlatego nie mogę się wypowiedzieć.