Jak najlepiej dalej postępować po pominięciu tabletki?

Dzień dobry Biore tabletki antykoncepcyjne vines i dwa razy pominęłam tabletki placebo raz z powodu pominięcia jednej tabletki aktywnej a drugi raz z powodu uniknięcia krwawienia z odstawienia. 28 września wzielam pierwsza tabletkę z drugiego opakowania bez robienia przerwy po poprzednim, 12 października zaczelam plamić, potem krwawić i utrzymuje sie to juz prawie miesiąc, biorąc cały czas aktywne tabletki. Co to oznacza i jak najlepiej dalej postępować? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie się ze swoim ginekologiem, który zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!