Pomoc w ustaleniu dni płodnych dla 22-latki

Witam. Nie wiem kiedy mam dni płodne, a kiedy niepłodne. Moje cykle trwaja od 22 do 28 dni, dlatego nie wiem kiedy mogłabym sie kochac bez zabezpieczen. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Jajeczkowanie powinno występować na ok 14 dni przed miesiączką. czyli 22 - 14 =8 dalej 28 - 14 = 14 reasumując dni niepewne trwają od krwawienia do ok 18- 20 dnia cyklu.