Ponowne założenie mostu porcelanowego

przed rokiem założono most stały porcelanowy na metalu na filarach własnych na całej górze jest dyskomfort czy można go zdjąć i złożyć ponownie

Trzeba zdiagnozować przyczynę dyskomfortu. Często przyczyną jest jakiś pojedynczy ząb, który obumarł pod mostem. Wystarczy wtedy przeleczyć takiego zęba kanałowo wykonując delikatnie otwór w moście w niewidocznym miejscu, tak aby go nie zniszczyć. Zdjęcie mostu bez jego uszkodzenia jest zwykle niemożliwe.