Ponowny rozwój narośli nad kolanem

Witam, 4 lata temu zdiagnozowano u mnie troszeczkę wyżej lewego kolana narośl kostną i usunięto ją. Na zdjęciu RTG wyglądało to tak jak by mi bokiem druga kość. Od pewnego czasu znów boli mnie to kolano i jak na złość prawe też:( nie mam czasu iść do lekarza i tak z tym chodzę parę miesięcy aż od miesiąca zaczęła boleć mnie stopa jak czasem stanęłam inaczej a teraz boli ciągle jak chodzę jak by mnie coś tam kulo. Czy to mogą być znów te narośle? i czy takie narośle mogą być groźne?

Prawdziwe wyrosła kostne nawracają bardzo rzadko, to pewnie niezwiązane z tym przeciazenia lub chondromalcja