Poparzenie laserem przy naświetalniu kości ogonowej

Byłe naświetlany laserem po urazie kości ogonowej i zostałem poparzony.Po tym pojawiła się opuchlizna i wycieki płynu oraz mocne swędzenie w miejscu naświetlania oraz z drugiej strony na na narządach płciowych.Lekarz przepisał mi Telfexo 180 i Dexadcort N oraz Sudocrem , ale po 2 dniach stosowania nie ustępują w/w objawy.Czy lekarz przepisał mi dobre leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Przepisywanie leków zawsze odbywa się po zbadaniu pacjenta. Lekarz po zbadaniu zapewne uznał, że taki zestaw leków jest najbardziej odpowiedni. Jeżeli po 2 dniach stwierdza Pan brak poprawy proponuję poczekać jeszcze 2, a gdy wtedy nadal objawy się utrzymują proponuję udać się ponownie do lekarza. Pozdrawiam