Co jest powodem opuchlizny nad kością ogonową?

Witam. Od 3 dni mam opuchliznę nad kością ogonową. Czuję nieznaczny ból przy nacisku na to miejsce. 2 dnia doszły do tego mdłości i niewielkie bóle całego kręgosłupa. Wczoraj również dreszcze i niewielki ból brzucha. Jestem 4 dnień po wyleczeniu przeziębienia. Lekarz zbadał nerki i powiedział, że to nie zapalenie nerek. Nie mam równiez problemów z oddawaniem moczu. Pomimo sparowania voltarenem opuchlizna się nie zmniejsza. prosze o pomoc co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie należy udać się do lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie lekarz okresli najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie