Popękane naczynka a korzystanie z sauny

Czy popękane naczynka krwionośne, lub np sińce pod oczami są przeciwskazaniem do korzystania z sauny? Czy kobieta karmiąca piersią może korzystać z kąpieli w saunie czy powinna z nimi raczej poczekać do momentu zaprzestania karmienia?

Nie polecam korzystania z sauny przy rozszerzonych naczynkach- po czasie nasili to problem skórny i okres karmienia jest bezwzględnym przeciwwskazaniem.