Popękane naczynka i siniak na większej wardze sromowej u 5-latki

Witam. Moja 5-letnia córka ma na prawej, większej wardze sromowej popękane naczynka i siniak. Co jest tego powodem oraz jak to wyleczyć. Dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę udać się do pediatry, który po zbadaniu dziecka, czy jest to wynikiem wrodzonej malformacji naczyniowej, czy być może wynika z urazu. Pozdrawiam.