Poród a wygląd wargi sromowej

Witam. Dwa lata temu urodziłam córeczkę. Sądzę, że zabieg (zszycia) został źle wykonany. Do porodu nie byłam rozcinana, lecz do łożyska. Czy to normalne, że prawa warga sromowa duża nie łączy się z drugą lewą na górze, tylko sobie "lata" na lewo prawo? Nie ukrywam, że mam kompleks z tego powodu i chciałabym coś z tym zrobić. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.