Poród naturalny a bolesność po stosunku seksualnym

Witam. Rodzilam 2 miesiące temu naturalnie z napięciem krocza. W czasie seksu bardzo mnie boli do tego po wyciągnięciu członka pochwa nie wraca do swojego kształtu tylko zostaje rozwarcie . O co chodzi ?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie mogę stwierdzić tego jednoznacznie, możliwe,że jest to powikłanie po zeszyciu krocza. Zdecydowanie konieczna jest ocena krocza aby móc powiedzieć coś więcej.