Poronienie 3 miesiące przed odstawieniem karmienia a możliwa bezpłodność

witam serdecznie mam pare waznych pytan ale najpierw opisze swoja sytuacje. mam 26 lat.mam corke lat5. karmilam corke rok czasu i 3mieisace przed odstawieniem karmienia zaszlam w ciaze, ale poronilam. maz chce drugie dziecko i pare razy zakonczyl nawet przed okresem zadko uprawiamy sex.i moje pytanie jest takie czy moge byc bezplodna czy cos bo juz sama niewiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Należy wykonać badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. zlecić badania hormonalne i wtedy można coś więcej powiedzieć. Mąż również mógłby wykonać badanie nasienia.