Poronienie a wizyty kontrolne

Witam. W ogromnym skrócie: Rok temu straciłam dziecko w 4 miesącu ciąży, o której nie wiedziałam, gdyż lekarz nie wykrył jej i przepisał tabletki wywołujące okres, po całym zdarzeniu zostałam potraktowana jak w rzeźni, bez pytań, z zupełnym cynizmem itp piszę bo może jest tu lekarz, który przywróci mi wiare w ginekologów, bo od tzw czyszczenia, nie pojawiłam się już więcej na żadnej kontroli itp. Zbyt mała możliwość opisania całego wydarzenia, ale proszę o pomoc w odzyskaniu zaufania.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany opis wskazuje, ze jak najbardziej może Pani mieć żal, do lekarzy których wtedy spotkała Pani na swojej drodze. Proszę jednak pamiętać, że nie można generalizować, bo nie każdy lekarz jest taki sam. Jeśli ma Pani trudności, by ponownie zaufać specjalistom, warto pomyśleć o konsultacji z psychologiem.