Poronienie i wyniki bHCG

Dzień dobry. Mam 40 lat. W maju byłam w trzeciej ciąży, poroniłam Bhcg w czwartym tyg. 34,83. Teraz kolejny raz byłam w ciąży, byłam, poroniłam kilka dni temu, to był 6 tydzień, wg lekarza wszystko było dobrze, na usg był widoczny pęcherzyk ciążowy w macicy, dostałam duphaston. Miałam delikatne plamienia, ale ginekolog stwierdził, że tym się nie przejmować. Bhcg w piątym tyg.92,35.Wydawało mi się niskie, ale lekarz znowu uspokoił. W szóstym tyg poronienie. Jak zapobiec następnemu?

Z tym problemem najlepiej zgłosić się do jakiegoś typowego centrum leczenia niepłodności. Będzie Pani wymagała kompleksowego badania głownie w zakresie zakażeń w zakresie narządu rodnego, a także gospodarki hormonalnej głównie płciowej.