Poronienie po obumarciu zarodka
Czy można przyśpieszyć poronienie w sposób naturalny, jestem w 9 tc, zarodek obumarł ok 6 t, luteinę oraz duphaston odstawiłam 6 dni temu. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić? Ile to może potrwać?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Poronienie powinno już wystąpić. Sugeruję kontakt z ginekologiem, ponieważ poronienie niedokonane grozi infekcją.