Brak zarodka w woreczku owodniowym a naturalne poronienie

Witam serdecznie chciałabym sie dowiedziec ile sie czeka na samoistne poronienie. W drugiej ciazy niestety stwierdzono obumarcie plodu i miałam zabieg wyłyżeczkowania a zas teraz po dwoch latach w 11 tyg stwierdzono brak zarodka w woreczku owodniowym jaki jest bezpieczny czas na samoistne poronienie przebywam w Niemczech i nie wiem co mam robic.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli nadal nie nastąpiło to konieczne jest ponowna konsultacja u lekarza ginekologa.