Poronienie samoistne i naturalne oczyszczenie

Witam, jestem w trakcie poronienia, samoistnego. Czekam na oczyszczenie w domu bo boje się łyżeczkowania(już je przechodziłam). Krew leci mi od czterech dni, ale po uprzednim plamieniu przez cztery dni na brunatno. Nie leci mocno, tak jak w trzecim, czwartym dniu miesiączki, pojawiają się w niej małe, jakby rozerwane skrzepki oraz dużo śluzu zabarwionego na czerwono. nie wiem ile jeszcze tak czekać, dziś mam uczucie ciepłoty w podbrzuszu. Ogólnie czuję się dobrze. Mam małe boleści skurczowe.

Witam serdecznie. Objawy jakie u Pani występują są normalnymi oznakami samooczyszczania się jamy macicy. Warto jednak pamiętać aby udać się do ginekologa w celu oceny endometrium po tym etapie. Jest to wizyta ważna o tyle, ponieważ pozwala na wczesnym etapie wykryć stan zapalny związany z ewentualnym zaburzeniem oczyszczania się macicy.