Poronienie zagrażające w 7 tygodniu ciąży

jestem w 7tyg ciąży zaczęłam bardzo mocno krwawic pojechałam na pogotowie i diagnoza poronienie zagrażające pęcherzyk przyjął nieregularny kształt i po chwili było już normalnie.następnego dnia przestałam krwawic a ciąża i beta hcg wzrasta prawidłowo wynosi 37 tys a 10 dni wcześniej wynosiło 9 tys.lekarz nie wie co mogło być tego przyczyną myślą że to przez zagniezdzenie sie zarodka.bioręluteine pod język 3 razy dziennie.co może być powodem takiej sytuacji i czy może się ona jeszcze powtórzyć?.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak powiedzieli Pani lekarze ginekolodzy, nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić przyczynę opisanego incydentu. Jeśli jednak było to związane z zagnieżdżeniem się zarodka, to taka sytuacja nie powinna się już powtórzyć. Proszę stosować się do zaleceń specjalisty ginekologa.