Porównywanie badań CRP i HS CRP

Witam. mam pytanie dotyczące badań crp. Mój wynik to 3.3 więc mieści się w normie laboratoryjnej która wynosi <5. Czy ten wynik mogę porównać do norm występujących przy hs CRP??czy to już inne badanie?? Bo to co jest w normie przy CRP, jest nieciekawe przy normach hs CRP. Czy można te dwa badania porównywać??

Lek. Katarzyna Szymczak

Każde laboratorium ma swoje normy dla konkretnych parametrów, nie można ich porównywac.
Pozdrawiam