Posmak krwi przy przepuklinie przełyku

Mam przepukline przelyku. Jadlam dzis slodkie rzeczy i ciezkostrawne. Czy to normalne ze czulam posmak krwi? Pierwszy raz dzis. Mialam bakterie i zapalenie zoladka i dwunastnicy jestem po antyb.i nie.wiem czy z zapalenia sie wyleczylam..Bylam u dietetyka i od soboty przechodze na diete. Mam nadzieje ze mi to pomoze. Dzwigam dziecko. Caly czas albo czuje ze jestem najedzona albo glod. Nie wiem co z tym zrobic. Uczucie dziwnej guli w gardle bole w kl.piersiowej. moze cos sie dzieje zlego?

Proszę poczekać do wizyty u dietetyka i zacząć stosować żywienie przewidziane dla osób z przepukliną przełykową. Przeważanie to złe żywienie powoduje dyskomfort i zmiany w tym zakresie są wystarczającym narzędziem terapeutycznym. Jeżeli dieta nie pomoże - wtedy wskazana jest konsultacja u lekarza.