Postępowanie po amputacji piersi z powodu raka cewkowego

Jestem po amputacji piersi,wykryto raka cewkowego,stopień złośliwosci G1[1+2+1],jakie powinno być dalsze leczenie?Nie było przerzutów do węzłow chłonnych.został usunięty tylko węzeł wartowniczy.

Do ustalenia dalszego postępowania poza stanem węzła wartowniczego, uwzględnia się wielkość guza, stan receptorów. Przy okazji, można powiedzieć, że typ histologiczny - cewkowy - to dobra cecha.