Postępowanie po połączeniu uszkodzonego nerwu pośrodkowego ręki

witam, przeszedłem operację, połączenia uszkodzonego nerwu pośrodkowego rękii, od operacji minął już miesiąc, czy jest dalsze leczenie czy to już koniec tzn. operacja i koniec ? straciłem czucie w trzech palcach i częśći dłoni, nie mogę do końca zacisnąć dłoni. Jak ma wyglądać dalsze leczenie i czy lekarz może przedłużyć mi jeszcze zwolnienie z pracy

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - regeneracja nie zawsze prowadzi do dobrego rezultatu. W chwili obecnej pozostaje Panu fizjoterapia. Oczywiści zwolnienie z pracy jest możliwe.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Nie znam zakresu uszkodzenia , nie znam przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie mogę więc powiedzieć cokolwiek!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA WINIEN ODPOWIEDZIEĆ OPERATOR!!! zż