Postępowanie po usunięciu nerki z powodu guza

Dzien dobry , mam 38 lat , nigdy nie chorowałem , dwa tygodnie temu miałem usuniętą prawą nerkę z powodu 6 cm guza . Nie wiem co powinienem zmienic w moim życiu , czy moge jesc i pracowac tak jak wczesniej ( jestem kierowcą ) , no i czy można spozywac alkohol czy jednak go unikac ?

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego lub najlepiej lekarza prowadzącego Pana podczas hospitalizacji i zapytać o dokładne zalecenia.