Poszerzenie perforatorów w obrębie kończyn dolnych

Dzień dobry. Proszę o odpowiedź, jakie są sposoby wyleczenia poszerzonych perforatorow w konczynach dolnych, jeden poszerzony nad kolanem i dwa ponizej kolna - tak wykazało mi usg dopplera. Prosze o pomoc.

Po osobistym zbadaniu Pani można udzielić wiążącej odpwiedzi, jaka metoda będzie najlepsza. Można je operować klasycznie (opcja najbardziej inwazyjna, ale refundowana przez NFZ), stosować skleroterapię lub parę wodną.