Zakrzepica żył a skierowanie na operację

9 lat temu, w ciąży pojawiła się u mnie zakrzepica żył w prawej nosze. Robiłam sobie zastrzyki z Floxiparyny, potem brałam Detralex, itp. itd Obecnie lekarz skierował mnie na operacje metodą tradycyjną, ale ja mam obawy przed tak inwazyjnym zabiegiem. Może jednak lepiej poddać się jakiemuś innemu rodzajowi zabiegu (choć są one chyba płatne)? Proszę o opinię na ten temat.

Inna metoda niż tradycyjna leczenia żylaków kończyny dolnej nie jest refundowana przez NFZ. Co do tego jaką metodą ma być Pani operowana nie odpowiem bez bezpośredniego badania oraz badań dodatkowych np. USG Dopplera żył kończyn dolnych. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym, który po badaniu wyjaśni jakimi metodami mogłaby Pani być operowana i jakie najlepsze metody byłyby w Pani przypadku.