Niewydolność żył odstrzałkowych i przebyta zakrzepica
w badaniu usg doppler stwierdzono u mnie niewydolność żył odstrzałkowych,przebyta zakrzepica podudzia prawego.CZY moge być operowana,strasznie bolą mnie nogi ,mam także przepukline kręgosłupa do operacji.BioreVESEL DUO F co mam robić

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Witam. Możliwość operacji żył zależy od wydolności głębokiego układu żył danej kończyny - jeśli układ ten jest niewydolny nie ma możliwości wykonania operacji. W wyniku badania usg zapewne jest zawarta informacja o wydolności układu głębokiego żył.