Poszerzone kanaliki mlekowe i mała torbiel w wyniku USG piersi
Witam. Jestem po porodzie mies. Byłam na usg ponieważ wyczulam w piersi guzki od 3 tyg.biore bromergon. Na usg wyszło ze mam poszerzone kanaliki mlekowe i małą torbiel. Czy te kanaliki się zwięzą? Czy bierze się na to jakieś inne leki? i co z tą torbielą?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Sytuacja powinna powrócić do normy w najbliższym czasie. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza. Torbiel wymaga okresowej obserwacji.