Potliwość głowy, klatki piersiowej i pleców

Mam 29 lat od jakiś 10 lat wzmacnia się nad potliwość głowy i klatki piersiowej i pleców. I tu moje pytanie do jakiego specjalisty się udać ??. I drugie pytanie znalazłem informacje że objawy które mam czyli ta nad potliwość , raz do dwóch razy w tygodniu ból głowy i bez senność mogą być powiązane z nadmiarem witaminy "D" , czy to jest realne ?

Jakie wyniki ostatnich badań ?? Czy przyjmuje Pan wit D?? Jaki poziom we krwi Jak inne podstawowe badania?
Jaki nastrój, sen, stresy??
Jaki stan ogólny i jakie leki??
Pozdrawiam