Poważne problemy neurologiczne a skierowanie do specjalisty

witam Jestem za granica, mam powazne problemy neurologiczne, moge wyjechac tylko na tydzien do Polski. W przeciwnym razie nie mam powrotu. Chce isc jeszcze raz na badania tomografi komputerowej glowy. Z tego co czytam musze miec skierowanie od lekarza rodzinnego. To stan ktory nie moze czekac, zapominam nr telefonow od rodziny, trace prace dorywcze. Czy moglby ktos wystawic mi skierowanie do neurologa, tak bym przyszla na ten termin? Ponoc dlugo sie czeka.

Witam serdecznie. Nie ma innej możliwości w tej chwili jak wizyta prywatna i także odpłatne wykonanie badania. Niestety nie można wystawić skierowania przez internet.