Zaświadczenie o zakończeniu leczenia po histerolaparoskopii

witam jestem za zwolnieniu l4 po histerolaparoskopi (2miesiace) bylam u swojego lekarza po miesiacu i dostalam na drugi ale bardzo chce juz wrocic do pracy bo czuje sie dobrze. i musze miec teraz badania o zdolnosc do pracy z tad moje pytanie czy DOKUMENT O ZAKONCZENIU LECZENIA moze wystawic tylko moj lekarz czy moge isc do innego z historia choroby??? CHODZI O ZAKONCZENIE LECZENIA A NIE ZDOLNOSC DO PRACY. prosze o szybka odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Teoretycznie zaświadczenie o zakończeniu leczenia powinien wystawić lekarz prowadzący. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości to proszę udać się na wizytę do dowolnego lekarza z całą historią choroby.