Powiększenie dziąsła a szkliwiak

Witam serdecznie czy powiekszone dzioslo ktore nie boli zawsze musi swiadczyc o szkliwiaku ? Dodam ze zab jest po knalowym leczeniu ktore bylo wiele lat temu

Zmiany które Pani opisuje najczęściej nie mają związku z chorobą nowotworową, natomiast badanie u stomatologa i diagnostyka radiologiczna są właściwą drogą. W zależności od wyniku i rozpoznanie i leczenie może być różne.