Uczucie pulsowania korzenia w zębie

Witam, Od dwoch dni czuje jakby pulsowal mi korzen w zebie, jest to o tyle dziwne ze jest to implant. 9lat temu ulamal mi sie zab wraz z korzeniem (gorna dwojka). Z tego co pamietam mialam zalozony metalowy precik a na tym umieszczony implant. Czy to mzliwe ze po takim dlugim czasie moze wystapic jakis stan zapalny? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

konieczna jest kontrola radiologiczna i wizyta u stomatologa
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego, najlepiej do tego, gdzie wykonywana była rekonstrukcja. Lekarz przeprowadzi diagnostykę ( też radiologiczną ) i zaproponuje właściwe postępowanie.