Problem z usunięciem korzenia zęba

Witam, mialem pod koniec maja usunięty ząb(gorna czworka), na początku lipca zamontowany most( :dwa filary 5 i 7, gdyz wczesniej stracilem 6tkę), dziaslo nad czworką mam czerwone ,wiec zrobilem zdjecie rtg i okazalo się, ze nie został usunięty korzeń zęba, co teraz?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

można wykonać ekstrakcję korzenia z bocznego dostępu bez uszkadzania mostu
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinien Pan skonsultować się z chirurgiem stomatologicznym, ponieważ trzeba te korzenie usunąć. Nie podaje Pan innych dolegliwości niż zaczerwienie dziąsła, dlatego chirurg, po obejrzeniu Pana jamy ustnej, podejmie decyzję odnośnie dalszego leczenia.