Uzupełnienie ukruszonego zęba

Witam. Skruszyl mi sie zab porcelanowy-jedynka.Czy mozna to uzupelnic?Czuje tez se cala lewa strona gorna zaczyna sie ruszac.3-ka napewno .Mam zeby porcelanowe cala gore 8 lat.Co robic?

Co do ukruszonej porcelany - istnieją systemy, dzięki którym można czasowo odbudować ubytki materiału. Jednak na ile estetyka będzie Pani odpowiadała, ciężko mi powiedzieć.

Lek. dent. Agata Duda

można próbować naprawić odpryśniętą porcelanę - jest to jednak bardzo nietrwałe
aby odpowiedzieć na Pani pytanie należy zacząć od wykonania zdjęć rtg
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk