Powiększenie pieprzyków na głowie

Witam.dwa lata temu miałam operacje.usunięto mi dwa pieprzyki na głowie które zaczęły rosnac po przebywaniu na słońcu.teraz mimo że uważam na słońce znowu urosły mi dwa pieprzyki na głowie.stają się one coraz większe i zmieniają kolor na czarny.po dotknieciu ich ręką bolą mnie.od usunięcia poprzednich pieprzykow czyli od dwóch lat boli mnie często głową.

Piotr Pilarski

Powinna się Pani zgłosić jak najszybciej do dermatologa.

Pozdrawiam.

Proszę zgłosić się do dermatologa lub chirurga onkologa,który ma doświadczenie w badaniu dermatoskopowym -on -po obejrzeniu zmian podejmie decyzję ,czy trzeba je profilaktycznie wyciąć,czy trzeba tylko nadal obserwować! zż