Powiększenie sutków u mężczyzny

Witam mam 22 lata, wzrost 190 waga 90kg, chodzę na siłownię 2 razy w tygodniu i czasami zauważam iż powiększają mi się sutki wraz z brodawką sutkową, jak również cała pierś szczególnie występuje to jak jest gorąco. Co może być przyczyną takich sytuacji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza endokrnologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.