Powiększona lewa strona a położenie pępka

Dzień Dobry, moje pytanie jest dość nietypowe, mój pępek nie znajduje się w linie prostej w stosunku do miejsca między piersi,ami tzn. sunąć palcem od "środka" piersi w dół, nie schodzi mi sie z pępkiem. Patrząc również na niego z góry widzę, że strona lewa jest większa od prawej, ten brzuch wygląda jakby go ktoś wziął w ręce i trochę przekręcił w prawą stronę. Nadmieniam, że kompletnie nie odczuwam żadnych dolegliwości. Co to może być

Lek. Katarzyna Szymczak

Njaprawdopodobniej taka jest po prostu Pani uroda, jeśli coś Panią niepokoi radzę udać się do lekarza.\Pozdrawiam