Powiększona pierś u rocznej dziewczynki

Witam. Moja roczna córeczka ma powiększoną lewą pierś.Kiedy się urodziła ok w 3 tyg zycia miała pokarm, położna,która to zaobserwowała powiedziała że to normalne,że córka ma moje hormony. Teraz nie ma juz pokarmu, natomiast pierś nadal jest powiększona. Proszę o poradę , do jakiego lekarza powinnam pójść z dzieckiem? Dziękuję

Witam Panią,

Proszę udać się z córeczką do endokrynologa dziecięcego.Lekarz oceni, czy rzeczywiście jest powód do niepokoju.

Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz