Powiększone brodawki na języku

Witam . Pol roku temu dostalam zmian na jezyku powiekszone brodawki jezykowe , po antybiotykach . Teraz obawiam sie o swoje zdrowie gdyz one nadal sa powiekszone , zmiany nastapily tex na stopach sa to male guzki . I jeszcze na narzadach pluciowych od zewnetrzej strony . Czy to rak ? Czy sa to przezuty ? Czuje sie dobrze . Nie trace na wadze .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna okresli odpowiednie dalsze postępowanie.