Powiększone brodawki u nasady języka

Witam, u nasady języka powiększyły mi się brodawki, do tego stopnia, że przeszkadzają i sprawiają uczucie jakbym "miała coś na języku". Dodatkowo dzisiaj pojawił się żółtawy nalot, ale nie na całym języku tylko mniej więcej od nasady do połowy. Co może być przyczyną takich objawów?

Taką masz urodę języka. Nieraz rodzaj diety zmienia wygląd języka. Daj mu święty spokój. Jeżeli jednak to Cię męczy to udaj się do gastrologa i diagnozuj ewentualny refluks żołądkowo przełykowy.