Powiększone endometrium a ciąża

ostatnia miesiączkę miałam 23 października , 4 grudnia pękła Mi z partnerem prezerwatywa . Byłam u lekarza , endometrium mam powiększone do 16 mm podejrzewa ciążę czy to jest ciąża?

Witam serdecznie. Jeżeli lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania podejrzewa ciążę to należy mu zaufać. Ja nie mam możliwości weryfikacji tej diagnozy.