Powiększone węzły chłonne, ból ucha, uczucie guli w gardle i katar

Miesiąc temu - bolesne ucho - leczenie antybiotykiem. Tydzień później - ucho przeszło, ale powiększyły się węzły chłonne pod uchem prawym (jeden duży + pod lewym mały, ale wyczuwalny). Dostałam kolejny antybiotyk, który nic nie zmienił. Węzły sukcesywnie pomniejszają się, ale nadal są, USG mówi, że największy ma 5mm. Laryngolog widzi tylko zanik błony śluzowej gardła i nic więcej, a ja mam uczucie duszenia i guli w gardle. Wczoraj doszedł katar i ból głowy. Cierpię miesiąc, nie mam już siły :(

W tym wieku nie ma poważnych chorób w tej okolicy, w tym wieku nie ma zaników błony śluzowej. Przestań już chodzić po lekarzach i lecz troszkę nerwy.