Powiększone węzły chłonne u 12-latka

Powiększone węzły chłonne u chlopca lat 12 z X-linked hyper-IgM syndrome ( CD40 lidand deficiency) condfirmend c.431G>A(p.Gly147Glu) mutation in CD40L gene.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę opisać jaki jest stan kliniczny dziecka i przytoczyć pełen wynik badania - wykonywany w UK? Z wynikiem USG należy zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.