Powiększony brzuch a ujemny wynik testu ciążowego

witam. Otóż dzisiaj przypada 19 dzień po ostatniej miesiączce. Mój brzuch jest bardzo wzdęty i na piersiach pojawiłóy się dość liczne żyłki. Robiłam test jedna kreska. co oznacza ten wypchniety mocno brzuch do przodu?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to wzdęcie. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.