Powiększony obwód brzucha

Mam powiekszony obwód brzucha i nie wiem czym jest to spowodowane Rano jest on troszke mniejszy lecz nadal wystaje. .mam zaparcia a przy nich wzdecia.Brzuch ma rozne kształty ( pozycja leząca brzuch jest płaski , pozycja leżaca na boku brzuch opada w kierunku podloza a w pozycji stojącej brzuch bardziej wystaje w dolnej czesci tak jak by znajdowal sie w nim plyn). uczucie pelnosci po wiekszych posilkach. mam zamiar isc na tomografie komputerową i moje pytanie czy powinna ona wskazać przyczyne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.