Powiększony płat tarczycy i wyniki badań u 33-latki

dzien dobry mam takie pytanie jestem w trakcie diagnozy..mam powiekszony lewy plat tarczycy na prawym jest guzek 3mm moje wyniki TSH 1.754 FT4 12.03 P/C ANTY -TPO 1.5 POZA TYM CZUJE SIE STALE ZMECZONA WYPADAJA MI WLOSY ,ZLE SYPIAM .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki hormonalne są prawidłowe. Powiększenie lewego płata tarczycy wymaga jednak oceny specjalisty endokrynologa.