Powiększony rdzeń, przepuklina kręgosłupa i ból karku
Dzień dobry mam taki problem jestem kobietą w wieku 37 lat. W grudniu 2013 roku miałam wypadek samochodowy czołówka miałam złamany mostek. Potem zaczął boleć kręgosłup i miałam robione prześwietlenie i rezonans w którym wyszło ze mam powiększony rdzeń kremowy przepuklina kregoslupową czy to może być od wypadku a teraz mam problem boli mnie kark szyja nie mogę ruszać bardzo boli aż głową tez boli co to może być proszę o poradę

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Przepuklina może wynikać z wypadku. Co do obecnych dolegliwości konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ortopedy.